, Головний редактор

    Об'єднання зусиль із Сарненською територіальною громадою для ефективного вирішення правових проблем її жителів

          Постійна співпраця із очільниками громад, які розташовані на території, що входить до юрисдикції Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, є надзвичайно важливою,  адже хто, як не голова громади, має  сприяти утвердженню верховенства права на своїй території.

          Сарненський міський голова Руслан Серпенінов дуже добре розуміє важливість правової допомоги від держави для кожного мешканця найвіддаленіших куточків своєї громади. Плідну співпрацю, що вже давно налагоджена із згаданою радою, днями закріпили «на папері».

          Директор центру  БВПД Юлія Міхнова та голова Сарненської міської   територіальної громади підписали Меморандум про співпрацю.

          Важливо, що під час підписання Меморандуму сторони домовились про підготовку та подання на розгляд сесії ради Програми надання безоплатної правової допомоги жителям Сарненської територіальної громади на 2022 рік. Прийняття такої програми, підкріпленої фінансуванням, дасть можливість ще більше підвищити правову обізнаність населення та забезпечити друк різноманітних інформаційних матеріалів із актуальних питань для місцевих мешканців. 

          Основними напрями, закріпленими  в Меморандумі про співпрацю стали:

- взаємодія щодо реалізації права осіб на отримання безоплатної первинної та  вторинної правової допомоги;

- організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової  обізнаності громадян щодо захисту своїх прав, зокрема, права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів, тощо;

- розроблення та реалізація спільних проектів та/або програм, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантій прав і свобод людини;

          На завершення заходу сторони домовилися про постійне сприяння один одному у захисті прав громадян. Адже саме такий підхід найефективніше допомагає жителям громад у вирішенні їх правових проблем.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання