, Головний редактор

ПРО ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ НА ПРИКОРДОННІЙ ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ОБЛАСТІ

ПРО ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ НА ПРИКОРДОННІЙ ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ОБЛАСТІ
говорили сьогодні, 17 листопада, у Вараші на нараді
Захід відбувся під керівництвом голови Нацполіції Ігоря Клименка щодо ситуації на державному кордоні з Республікою Білорусь. Участь у нараді взяли голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голова Срненської районної державної адміністрації Олександр Кохан, керівники силових і правоохоронних органів, голови місцевих державних адміністрацій і територіальних громад.
За словами Ігоря Клименка, зустріч спрямована на превентивні заходи на прикордонній території Рівненської області у зв’язку із можливою нелегальною міграцією з Республіки Білорусь.
«Для України є два пріоритетні питання – захист державного кордону та безпека населення. Сьогодні обговорили чітку взаємодію силовиків та місцевої влади у випадку можливого прориву кордону незаконними мігрантами. За захист кордону відповідатимуть сили Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції. Співпрацюватимемо також із місцевими військовими та громадськими формуваннями, які діють на території Вараського та Сарненського районів», - розповів Ігор Клименко.
Найближчим часом поблизу прикордонної території із Білоруссю будуть проведені масштабні навчання за участю підрозділів усіх силових структур, територіальної оборони та громадських формувань.
Керівник 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Антон Квятковський запевнив, що прикордонники готові до виконання завдань за призначенням. Налагоджена взаємодія із Нацполіцією, Нацгвардією, підрозділами ДСНС.
«На даний час ситуація на кордоні контрольована. Додатково посилюємо захист кордону, збільшуємо сили та засоби для контролю над кордоном та стриманням потоку мігрантів у разі потреби. Це і особовий склад з необхідною технікою та засобами, кінологи зі службовими собаками, технічні засоби спостереження. Активно застосовуються пілотована авіація та безпілотні авіаційні комплекси. Щільність охорони кордону будемо збільшувати», - зазначив Антон Квятковський.
Максимально протистоятиме будь-якому прориву незаконних мігрантів і поліція Рівненщини. Підрозділи готові забезпечити безпеку для громадян у прикордонній зоні, наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олексій Камишанський.
Ігор Клименко закликав жителів прикордонних територій – у разі виявлення підозрілих осіб у своєму населеному пункті, чужинців, одразу повідомляти про це органи поліції. У таких людей будуть перевіряти документи та встановлювати причину їх перебування на території нашої держави.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання