Сумна звістка вкотре не оминула нашу громаду …

13 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув головний сержант, 48-річний житель села Дубки - Власюк Микола Володимирович
10 жовтня 2023 року військовослужбовець був призваний до лав Збройних Сил України та проходив службу у 60-тій окремій механізованій Інгулецькій бригаді.
Миколу Володимировича памʼятатимуть доброю та щирою людиною, щоб не трапилось, він завжди був на позитиві, вірив лише в краще. Дбав про рідних, був найкращим татом та чоловіком.
У Героя залишились люблячі Дружина Людмила, син Микола та донька Вікторія.
Дорога родино, на жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову у глибокій скорботі
Вічна та світла памʼять Захиснику України!
Прощання із загиблим відбудеться завтра, 19 січня.
Кортеж розпочне рух орієнтовно о 10:20 год та рухатиметься за маршрутом:
Костопільська-Європейська-Степана Бандери-Вишнева-Дослідна станція-Дубки
11.00 - прощання вдома, с. Дубки, вул. Польова, 8;
12.30 - прощання на центральній площі;
13.30 - чин похорону в храмі села Люхча;
14.30 - поховання на кладовищі села Люхча.

16 травня 2024
№ від 16 травня 2024 року "Про затвердження плану заходів на 2024-2025 роки з реалізації Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року"

16 травня 2024
№ від 16 травня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки"