Громада понесла чергову втрату

26 березня у населеному пункті Берестове Бахмутського району Донецької області, ворог обірвав життя сержанта Збройних Сил України ПЛИСКИ Олександра Федоровича.
Герой родом з села Мельниця, що у Степанській громаді, але все свідоме життя прожив у Сарнах.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування.
В цю гірку мить поділяємо горе родини та усією громадою схиляємо голову у глибокій скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Прощання з Героєм відбудеться завтра на центральній площі міста об 11:00 год.
Поховають Героя у рідному селі - Мельниці.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Стельмах С.Л., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Сапунжийської О.Д., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"