Громада понесла чергову непоправну втрату

Від ускладнень хвороби сьогодні відійшов у засвіти - Червюк Сергій Ярославович.
Військовослужбовець з першого дня повномасштабного вторгнення не вагаючись став на захист рідної землі.
Головний сержант протитанкового взводу, 60 батальйону, 104-Ї бригади територіальної оборони вірно, віддано до кінця та з честю стояв на варті нашого спокою.
Поліському вовку було лиш 54.
У Воїна залишилась дружина, донька та син.
Висловлюємо слова щирих співчуттів родині, друзям та побратимам Сергія Червюка.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському воїну!
Прощатимемось з Сергієм Червюком, сьогодні, 24 жовтня:
13:00 год. - прощання вдома, вул. Винниченка,47
14:30 год. - чин похорону у Свято-Троїцькій церкві (Доротичі)
15:30 год. - поховання на Алеї Героїв (кладовище по вул.Шарпака).

06 травня 2024
№ 301 від 30 квітня 2024 року "Про розгляд звернення Маслянчук Оксани Василівни, жительки с.Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

06 травня 2024
№ 302 від 30 квітня 2024 року "Про розгляд звернення Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с.Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"