Наша громада у ці дні переживає жахливу і непоправну втрату

Немає слів, які, хоча б на мить, могли полегшити горе для батьків, дружин, дітей, які втратили рідних у цій клятій війні… У глибокій скорботі, родини та близькі Героїв.
Уся наша громада у ці дні переживає жахливу і непоправну втрату. Горе… Горе, яке неспіввимірне ні з чим, і з яким змиритися несила.
З фронту вертаються додому в останнє Наші захисники.
РАДЬКО Сергій Валентинович, 1998 року народження, молодший сержант прикордонної служби, житель міста Сарни, загинув 21 січня під час виконання бойового завдання у Луганській області.
ОДАРЧУК Олександр Григорович, 1977 року народження, прикордонник, житель села Глушиця, загинув 18 січня під час виконання бойового завдання, боронячи східні рубежі нашої країни.
КРАСНІК Володимир Федорович, 1981 року народження, військовослужбовець Збройних сил України, житель міста Сарни, загинув 16 січня під час виконання бойового завдання у населеному пункті Бахмут, Донецької області.
Висловлюємо співчуття родинам загиблих, це спільне горе та непоправна втрата.
Слава Героям та вічна пам'ять вірним синам України!
Про дату та час поховання повідомимо додатково.
Галарея до статті

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

25 квітня 2024