І знову сумна новина прийшла до нашої громади …

Під час виконання бойового завдання поблизу одного з населених пунктів Запорізької області, 4 січня загинув військовослужбовець, житель села Цепцевичі - Жученя Михайло Михайлович, 1976 р.н.
47-річний солдат був мобілізований у вересні 2023 року та проходив службу в 15-ому окремому гірсько-штурмовому Севастопольському батальйоні - підрозділ гірської піхоти Сухопутних військ Збройних сил України.
Висловлюємо найщиріші співчуття братам та сестрі загиблого.
Хай світла пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях рідних, друзів та бойових побратимів.
Сумуємо разом з вами і низько схиляємо голови у скорботі.
Прощання із загиблим відбудеться завтра, 12 січня у рідному селі Цепцевичі.
Кортеж прибуде до міста об 11.30, та рухатиметься за маршрутом Костопільська-Європейська-Степана Бандери-Вишнева-Дослідна станція- Яринівка-Тріскині-Цепцевичі
12.30 год. - прощання вдома та чин похорону, вул. Центральна, 26
14.00 год. - поховання на кладовищі у селі Цепцевичі

17 травня 2024