Від благодійників - дітям захисників!

Днями благодійники з Польщі завітали до нашої громади з машиною подарунків.
Відтак, пакуночки отримали діти загиблих захисників нашої громади.
У цій новій реальності, одним з наших спільних викликів є допомагати дітям, яких ніколи більше не візьме за руку тато. Бо він віддав життя за Україну.
Роздали подарунки безпосередньо самі благодійники та працівники відділу соціального захисту.
Співпраця триває! Ми єдині разом з європейськими партнерами на шляху до Перемоги українського народу над ворогом, який є загрозою для всього світу.
Дякуємо за допомогу!
Галарея до статті

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"