, Головний редактор

Як живеться внутрішньо-переміщеним особам у громаді - обговорювали на засіданні координаційної ради

Покращення рівня проживання ВПО у громаді, забезпечення їх працевлаштування, залучення громадськості до прийняття рішень - основні напрямки роботи, які сьогодні члени ради запланували реалізувати найближчим часом.
Також ділились напрацюваннями та здобутками, яких досягли упродовж останніх кількох місяців.
Керівник у Луганського онкодиспансеру - найбільшого релокованого закладу громади, Євген Хамчич ознайомив членів ради з напрямками роботи онкоцентру та напрямками його подальшого розвитку. Не менш цікавий кейс у вигляді створення Громадської організації невдовзі буде реалізовано лікарями закладу. Це дозволить залучати інвесторів та європейських донорів для покращення матеріально-технічної бази диспансеру.
Також ознайомилися з роботою Центру дитячої та юнацької творчості, проєктом «Дитячий простір», який цьогоріч реалізували за підтримки благодійного фонду «Рокада». Керівники гуртків Центру системно відвідують та проводять різноманітні активності в місцях компактного проживання ВПО.
Нагадуємо, що в нас є телеграм канал (посилання залишимо знизу) «Відкриті долоні» де висвітлюється корисна інформація для ВПО - нові законодавчі нормативні документи, оголошення, новини.

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів