С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

31 травня 2022 року                                                                                              № 187

Про організацію роботи комунального закладу

«Центр дитячої та юнацької творчості»

Сарненської міської радиСарненського району

Рівненської області в умовах воєнного стану в Україні

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 14 квітня 2022 року № 1/4142-22 «Про організацію роботи закладів позашкільної освіти», відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «а» статті 32, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи безпекову ситуацію в регіоні та наявністьу приміщенні місця для укриття у разі військової небезпеки чи надзвичайної ситуації з дотриманням правил безпеки в умовах воєнного стану, з метою виховання, розвитку, творчих здібностей дітей та учнівської молоді, забезпечення змістовного дозвілля та психологічної підтримки, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Організувати роботу комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області за змішаною формою навчання з 01 червня 2022 року, згідно з графіком, що додається.

1. Директору комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Оверчук Т.В. забезпечити дотримання безпекових, санітарно-епідеміологічних вимог та температурного режиму під час проведення занять.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                     Руслан  СЕРПЕНІНОВ

187-osvita-centr-dodatok-rozklad-zanjat-tvorchih-ob-1.docx.docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"