, Головний редактор

У нашій громаді провели круглий стіл “Інклюзія - не ілюзія”

Захід відбувся за участі директорки Сарненського центру професійного розвитку педагогічних працівників Руслани Третяк, начальниці відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Марії Макаревич та структурних підрозділів Сарненської міської ради, методиста Рівненського центру підтримки інклюзивно-ресурсних центрів Наталії Прокопчук, директорки спеціального закладу освіти с. Чудель Надії Мельник, директорки Сарненської дитячої музичної школи Тетяни Мирончук та дитячого психіатра Марії Бредун. Організувала та провела захід директор Сарненського інклюзивно-ресурсного центру Оксана Скуловець.
Відтак, учасники круглого столу розглянули напрацьовані техніки взаємодії в організації інклюзивного навчання дітей з ООП та обговорили труднощі на різних рівнях формування інклюзивної політики, як в закладах освіти, так і вцілому громаді. Спільно визначили напрямки роботи, які сприятимуть розвитку цієї мережі та кваліфікованих кадрів в освітніх закладах, а також готовність жителів громади створювати безбар'єрний, доступний комунікативний простір.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про стан утримання та виховання дітей"

Документи → Проєкти рішень ради
30 листопада 2022
  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 листопада 2022
№ від 29 листопада 2022 року "Про клопотання щодо продовження строку дії рішення Сарненського районного суду Рівненської області від 29.12.2020 у справі № 572/992/20"

Пошук документів