, Головний редактор

ВИКОНАННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ, ЗМІНИ ДО ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЗДО № 8 «ВЕСЕЛКА»

ВИКОНАННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ, ЗМІНИ ДО ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЗДО № 8
«ВЕСЕЛКА»
   обговорили під час останнього засідання виконавчого комітету Сарненської міської ради вчора, 31 травня
   Розпочали засідання з урочистого нагородження багатодітних матерів державними відзнаками «Мати-героїня» та посвідченнями до них. Матерями - героїнями офіційно стали 5 мешканок громади. Почесне звання присвоїли відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського.
   Міський голова Руслан Серпенінов разом з начальником районної військової адміністрації Олександром Коханом привітали жінок, звернулись зі словами вдячності за виховання достойних юних громадян, побажали міцного здоров’я, злагоди в родинах під мирним рідним небом.
   Загалом на засіданні виконкому розглянули 40 питань (включаючи «Різне»), що стосуються різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади.
   Значну увагу відвели звіту щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за січень-березень 2022 року. Внесли зміни до бюджету на 2022 рік та до деяких цільових програм. Зокрема, до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву у Сарненській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки. Ці зміни зумовлені необхідністю додаткового фінансування потреб тероборони у час війни.
   Також, визначили основні орієнтири стосовно покращення благоустрою та озеленення територій комунальних підприємств Сарненськоі міської ради у весняно-літній період цього року. Мова йде про КП «Екосервіс» та «Житлосервіс». За тим, повернулися до підведення підсумків проведення КП «Сарнитеплосервіс» опалювального періоду та обговорили заходи щодо підготовки до наступного сезону.
   Окремі рішення виконкому стосуються роботи чергових груп у ЗДО № 8 «Веселка» та діяльності КП «Центр дитячої та юнацької творчості» для дітей в умовах воєнного стану. Відтак, вже відсьогодні, з 1 червня, вихованців дитсадків міста чекають вихователі в садочку, з режимом роботи з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 12.30. Першочергово відвідуватимуть садок діти працівників критичної інфраструктури. Також щоденно відчинені перед дітлахами громади двері Центру дитячої та юнацької творчості.
Виконавчий комітет розглянув звернення мешканців громади, прийняв відповідні рішення, та ряд інших питань.
Насамкінець Сарненський міський голова Руслан Серпенінов поінформував присутніх на засіданні про роботу, яка ведеться на території громади в час війни.
   Детально, про всі роботи, які виконуються у Сарненській громаді, інформують офіційні Telegram-канал та Facebook-сторінка Сарненської міської ради.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 14 позачергова сесія від 19 вересня 2022 року
23 вересня 2022
№969 від 19 вересня 2022 року "Про розподіл використання котелень комунальної форми власності закладами освіти Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 14 позачергова сесія від 19 вересня 2022 року
23 вересня 2022
№967 від 19 вересня 2022 року "Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад  "

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Вересень
23 вересня 2022
№224 від 22 вересня 2022 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови та Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Вересень
23 вересня 2022
№222 від 22 вересня 2022 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради  "

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 14 позачергова сесія від 19 вересня 2022 року
22 вересня 2022
№970 від 19 вересня 2022 року " Про затвердження висновку про вартість майна"

Пошук документів