№34 від 18 березня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 26 січня 2016 року № 10 "Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у міськвиконкомі"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 березня 2019 року                                                                             № 34

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 " Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію", відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2016 № 1000/5, керуючись  підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 26.01.2016 № 10 " Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у міськвиконкомі" виклавши пункт 1 в наступній редакції:

"1. Призначити Іванкову Олену Петрівну, начальника загального відділу, Хомича Віктора Анатолійовича, першого заступника міського голови, Козярчука Юрія Ярославовича, начальника відділу з питань житлово-комунального господарства та розвитку території,  відповідальними за облік, зберігання, використання печаток  та штампів згідно з додатком 1".

1. Внести зміни в додаток 1 до розпорядження міського голови від 26.01.2016 № 10 "Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у міськвиконкомі", доповнивши пунктами:

"9. Штамп «Перший заступник міського голови В.А.Хомич» :

1. Штамп "Нач. відділу ЖКГ і розвитку території Ю. Козярчук":"

2

1. Начальнику загального відділу Іванковій О.П. забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в міській раді.

1. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В. К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                     С.Б.УСИК

до розпорядження міського голови

від 18.03.2018 № 34

Відтиск  штампів,