№30 від 01 березня 2021 року "Про внесення змін до розпоряджень міського голови від 04.01.2021 № 01 «Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у Сарненській міській раді» та від 03.02.2021 № 16 «Про відповідального...

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 березня 2021 року                                                                             № 30

Про внесення змін до розпоряджень міського голови від 04.01.2021 № 01 «Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у Сарненській міській раді» та від 03.02.2021 № 16 «Про відповідального за облік, зберігання і використання штампів»

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст. 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, на підставі рішень Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 184 «Про утворення старостинських округів Сарненської міської територіальної громади», № 185 «Про затвердження Положення про старосту», керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. У зв’язку з утворенням старостинських округів Сарненської міської ради, внести зміни до розпоряджень міського голови:
    • від 04.01.2021 № 01 «Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у Сарненській міській раді», доповнивши пункт 1 словами такого змісту:

«Видачу печаток провести відповідно до Переліку старостинських   округів Сарненської міської територіальної громади»;

• від 03.02.2021 № 16 «Про відповідального за облік, зберігання і використання штампів», доповнивши пункт 1 словами такого змісту:

«Видачу штампів провести відповідно до Переліку старостинських округів Сарненської міської територіальної громади».

1. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в Сарненській міській раді.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024
Про надання дозволу на розроблення детального плану території