№27 від 17 березня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 26 січня 2016 року № 10 "Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток та штампів у міськвиконкомі (із змінами)"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17 березня 2020 року                                                                             № 27

Враховуючи вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання осіб на території міста Сарни здійснює виконавчий комітет Сарненської міської ради,  на підставі рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 11.12.2019 № 425 «Про затвердження Порядку видачі довідок  про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб», керуючись  підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призначити головних спеціалістів виконавчого комітету Сарненської міської ради Мелешенко Галину Валеріївну, Хомич Антоніну Вікторівну відповідальними за зберігання печатки, яка використовується для оформлення документів при реєстрації та знятті з реєстрації місця проживання осіб на території міста Сарни, довідок про склад сім’ї та місце проживання, відтиск якої зображений в додатку до цього розпорядження.
  2. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в міській раді.
  3. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                         Віктор Хомич

до розпорядження міського голови

від 17.03.2020 № 27