№25 від 24 лютого 2021 року "Про відповідального за облік, зберігання і використання номерних печаток у Сарненській міській раді"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24 лютого 2021 року                                                                              № 25

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст. 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419, Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, наказом Міністерства юстиції України від 29.12.2016 № 2790/5 "Про врегулювання відносин, пов’язаних зі статусом державного реєстратора", на підставі рішень Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 02 «Про початок повноважень депутатів Сарненської міської ради», № 03 «Про початок повноважень Сарненського міського голови», від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів», керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призначити відповідальними за зберігання печаток "Державний реєстратор Сарненської міської ради", що використовуються відділом державної реєстрації для оформлення документів, відтиск яких зображений в додатку до цього розпорядження:

• Мельник Наталію Михайлівну – начальника відділу державної реєстрації Сарненської міської ради, за зберігання печатки № 2;
  • Томіловича Григорія Володимировича – державного реєстратора, за зберігання печатки № 1;
  • Цицюру Марію Петрівну – державного реєстратора – за зберігання печатки № 3;
  • Плахотнюка Сергія Юрійовича – за зберігання печатки № 4.
  1. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток і штампів, що застосовуються в Сарненській міській раді.
  2. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 24.02.2021 № 25

Відтиск  ПЕЧАТок