№26 від 24 лютого 2021 року "Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток у Сарненській міській раді"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24 лютого 2021 року                                                                              № 26

Керуючись статтею 19, частиною 3 статті 140  Конституції України, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», статтею 11, пунктом 20 частини 4 статті 42, статтею 54,частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтею 13 Закону України «Про адміністративні послуги», статтею 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до ст. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 20.02.2013 №118 зі змінами,Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. №419, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879, на підставі рішень Сарненської міської ради «Про початок повноважень Сарненського міського голови» від 12.11.2020 № 03,«Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів» від 20.11.2020 № 14:

1. Призначити Магрело Ольгу Петрівну, Наумець Світлану Миколаївну, Матвієнко Ніну Анатоліївну, Харечко Наталію Степанівну, адміністраторів відділу "Центр надання адміністративних послуг",  відповідальними за зберігання іменних печаток, що використовуються відділом для оформлення документів, відтиск яких зображений в додатку до цього розпорядження.

1. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток, що застосовуються в Сарненській міській раді.

1. Додаток до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від 24.02.2021 № 26

Відтиск  ПЕЧАТок