№33 від 18 березня 2019 року "Про знищення старої та введення в дію нової печатки міської ради нового зразку"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 березня 2019 року                                                                             № 33

"Про знищення старої та введення

в дію нової печатки міської ради

нового зразку"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію", керуючись  підпунктом 20 пункту 4 статі 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи несправність печатки Сарненської міської ради, з метою її заміни та введення в дію нової печатки Сарненської міської ради:

1. Створити комісію із знищення старої та введення в дію нової печатки Сарненської міської ради (далі - Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком 1.

1. Комісії (Бахно В.К.) провести 18.03.2019 року процедуру знищення старої печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія".

1. Затвердити акт знищення старої печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія" згідно з додатком 2.

1. Ввести в дію з 18 березня 2019 року нову печатку з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія" згідно з додатком 3.

1. Закріпити відповідальною за зберігання печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія" начальника загального відділу міськвиконкому Іванкову О.П.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б.УСИК

до розпорядження міського голови

С к л а д

комісії із знищення старої печатки та введення в дію нової печаткиСарненської міської ради

1. Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами міськвиконкому,

голова комісії;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Орешко Тетяна Григорівна         –  головний бухгалтер міськвиконкому;

1. Іванкова Олена Петрівна     – начальник загального відділу

міськвиконкому;

1. Товкач Тетяна Павлівна – виконуюча обов’язки начальника відділу

юридичного забезпечення.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                    В.К.Бахно

розпорядження міського голови

А  К  Т

18 березня 2019 року                                                                         м. Сарни

Комісія із знищення старої печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія" (далі-комісія) у складі: голови комісії Бахна Віктора Калениковича – керуючого  справами міськвиконкому; членів комісії: Орешко Тетяни Григорівни – головного бухгалтера міськвиконкому; Іванкової Олени Петрівни – начальника загального відділу міськвиконкому; Товкач Тетяни Павлівни – в.о.начальника відділу юридичного    забезпечення склала цей Акт про наступне:

На виконання постанови Президії Верховної Ради України від 11.05.1992                       № 2322-ХІІ "Про печатки та вивіски місцевих Рад народних депутатів України та їх виконавчих комітетів", з метою необхідності введення в дію нової печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія", комісія провела  18 березня 2019 року процедуру знищення старої печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія".

2

Знищення старої печатки з текстом відбитку "Україна Сарненська міська рада Сарненського району Рівненської області Канцелярія" в кількості 1 (однієї) штуки, було проведено шляхом подрібнення кліше, після складання даного Акту.

Даний акт складено у двох оригінальних примірниках, один з яких зберігається у голови комісії, керуючого справами міськвиконкому, інший в начальника загального відділу міськвиконкому.

Голова комісії:                   ___________________       Бахно В.К.

Члени комісії:                     ___________________      Орешко Т.Г.

___________________       Іванкова О.П.

___________________       Товкач Т.П.

до розпорядження міського голови

ВІДБИТОК