С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

28 лютого 2024 року                                                                                        № 32

Про здійснення повноважень у сфері

надання адміністративних послуг, що

надаються територіальними органами

з надання сервісних послуг Міністерства

внутрішніх справ

Відповідно до Узгодженого рішення від 19 лютого 2024 року, укладеного між Сарненською міською радою та ГСЦ МВС в особі Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області (філія ГСЦ МВС), взявши до уваги протокол №1 від 19 лютого 2024 року до Узгодженого рішення від 19 лютого 2024 року, з метою створення належних умов та організації співпраці для надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та державних номерних знаків у Центрі надання адміністративних послуг Сарненської міської ради (далі - ЦНАП), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Корінь Наталію Сергіївну уповноваженою особою за надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ та отримання доступу до Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ.
  2. Визначити адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Корінь Наталію Сергіївну відповідальною особою за отримання, зберігання та використання бланкової продукції та державних номерних знаків для оформлення результатів надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів.
  3. Визначити головного спеціаліста, в.о.начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Сарненської міської ради Поручикова Сергія Вячеславовича відповідальною особою за реалізацію технічних рішень інформаційної взаємодії під час реалізації надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ через Центр надання адміністративних послуг Сарненської міської ради.
  4. Розпорядження міського голови Сарненської міської ради № 168 від 29.07.2022 «Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський  голова                                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 32 від 28 лютого 2024 року "Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ".doc

06 травня 2024
№ 275 від 30 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти"