С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

07 жовтня 2022 року                                                                                     № 376

Про здійснення повноважень у сфері

надання адміністративних послуг

з державної реєстрації актів цивільного стану

Відповідно до підпункту 5 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 та частини 2   статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», пунктів 3.2, 3.3, 3.6, 4.2.3, 4.3, 5.4, 5.5, 5.6 Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 року № 1578/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 02.11.2012 року за № 1845/22157, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Уповноважити та покласти відповідальність за проведення державної реєстрації актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті, з дотриманням єдиної нумерації по видах актових записів цивільного стану у Сарненській міській територіальній громаді на відповідальних осіб Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради згідно переліку, що додається (додаток).
  2. На адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Вальковець Ірину Григорівну покласти відповідальність за зберігання, ведення належного обліку використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, прийняття від адміністраторів віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради згідно переліку зазначеному у додатку до цього рішення звітів за встановленими формами та подання у встановлені законодавством порядку та строки до Сарненського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Сарненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) звітів та відповідної інформації про державну реєстрацію актів цивільного стану та використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також за здійснення організаційного і методичного забезпечення та координацію діяльності адміністраторів віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради для населених пунктів, які ввійшли до складу Сарненської міської територіальної громади, з питань державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечення їх бланками свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та іншою документацією, необхідною для проведення державної реєстрації актів цивільного стану.
  3. На адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради зазначених у додатку до цього рішення, у межах повноважень, визначених пунктом 1 цього рішення та у порядку визначеному пунктом 2 цього рішення, покласти відповідальність за отримання, зберігання, використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та подання звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.
  4. Встановити, що на час тимчасової відсутності (хвороба, відпустка та інше) адміністраторів віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради, зазначених у додатку, відповідальність за виконання повноважень та обов’язків, визначених пунктами 1 та 2 цього рішення, покладається на адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Вальковець Ірину Григорівну.
  5. Встановити, що на час тимчасової відсутності (хвороба, відпустка та інше) адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Вальковець Ірини Григорівни відповідальність за виконання повноважень та обов’язків, визначених пунктами 1 та 2 цього рішення, покладається на в.о. начальника, адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради Матвієнко Ніну Анатоліївну.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№376 від 07 жовтня 2022 року "Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану".doc
376-cnap-dod.doc.doc

24 квітня 2024