, Адміністратор

№121 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження Положення, Регламенту роботи та Переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

25 лютого 2021 року                                                                                № 121

 

Про затвердження Положення, Регламенту

роботи та Переліку адміністративних

послуг відділу «Центр надання адміністративних

послуг» Сарненської міської ради

 

З метою підвищення якості надання адміністративних послуг, відповідно до Конституції України, Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» та згідно зі статтями 26, 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити:

1.1. Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради (додаток 1);

1.2. Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради  (додаток 2);

1.3. Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради (додаток 3);

  1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради забезпечити вжиття організаційних та технічних заходів щодо забезпечення виконання повноважень у сфері надання адміністративних послуг.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко).

 

 

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.zip

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання