, Головний редактор

№168 від 29 липня 2022 року "Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ"

 

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

29 липня 2022 року

 

                           № 168

             

Про здійснення повноважень у сфері

надання адміністративних послуг, що

надаються територіальними органами

з надання сервісних послуг Міністерства

внутрішніх справ

 

 

Відповідно до Узгодженого рішення від 21 липня 2022 року, укладеного між Сарненською міською радою та ГСЦ МВС в особі Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області (філія ГСЦ МВС), взявши до уваги протокол №1 від 21 липня 2022 року до Узгодженого рішення від  21 липня 2022 року, з метою створення належних умов та організації співпраці для надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та державних номерних знаків у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради (далі - ЦНАП), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Визначити відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради (вул.Демократична, 46, м.Сарни, Рівненська область, Україна, 34502), як структурний підрозділ, у якому надаватимуться адміністративні послуги, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.
  2. Визначити адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради Наумець Світлану Миколаївну уповноваженою особою за надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ та отримання доступу до Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ.
  3. Визначити адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради Наумець Світлану Миколаївну відповідальною особою за отримання, зберігання та використання бланкової продукції та державних номерних знаків для оформлення результатів надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів.
  4. Визначити начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Сарненської міської ради Мельникова Тараса Михайловича відповідальною особою за реалізацію технічних рішень інформаційної взаємодії під час реалізації надання адміністративних послуг, що надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

         

 

Міський  голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів