С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 лютого 2024 року                                                                                                                  № 35

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 01 березня 2024 року о 14.00 год. у конференц-залі Сарненської міської ради (каб. № 202).
  1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 25 серпня 2023 року № 408 «Про організацію освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік у закладах освіти Сарненської міської територіальної громади».

Інформує: Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління освіти – начальник відділу загальної середньої та інклюзивної  освіти.

2.2. Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.3. Про надання допомоги на поховання.

2.4. Про затвердження протоколу від 29.02.2024 року № 1 засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Інформує: Малецька Анна Юріївна – начальник відділу соціального захисту.

2.5. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 35 від 29 лютого 2024 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"