№ 214 від 11 жовтня 2024 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 жовтня 2024 року                                                                                                           № 214

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 14 жовтня 2024 року о 9.00 год. у залі засідань Сарненської міської ради.

2. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про початок опалювального періоду 2024-2025 років у Сарненській міській територіальній громаді.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович – начальник управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.2. Про організацію та встановлення вартості харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти Сарненської міської ради.

2.3. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс».

2.4. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Новозайм-Ост».

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

2.5. Про встановлення режиму роботи магазину «Spirit & Food» по вул. Європейська, 9 у м. Сарни Сарненського району.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.6. Різне.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради.doc

17 жовтня 2024
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)