№7 від 15 січня 2020 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

15  січня 2020 року                                                                                                                  № 07

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 16 січня 2021 року о 12.00 год., в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про зміну назв установ та закладів Сарненської міської ради та затвердження їх Статутів у новій редакції.

забезпечення.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 № 411 "Про затвердження складу міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради".

Інформує: Тарас Драганчук – заступник міського голови.

• Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про  Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови.

забезпечення.

• Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій.

забезпечення.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024