№9 від 20 січня 2021 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

20 січня 2021 року                                                                                                                   № 09

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 22 січня 2021 року о 15.00 год., в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про зміну назв установ та закладів Сарненської міської ради та затвердження їх Статутів у новій редакції.

Інформує:  Яна Шостак – начальник  відділу юридичного

забезпечення.

• Про визначення відповідальних за ведення військового обліку військовозобов'язаних у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади.

Інформує:  Оксана Сорока - начальник відділу з питань  служби в

органах місцевого  самоврядування та кадрової роботи.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують:

Вячеслав Шимко  – керуючий справами виконавчого комітету;

Яна Шостак        – начальник відділу юридичного забезпечення;

Анна Малецька    – начальник відділу соціального захисту;

Юрій Козярчук   – заступник начальника управління – начальник

відділу житлово-комунального господарства

управління  житлово-комунального господарства,

транспорту, містобудування, архітектури та

управління комунального власністю;

Андрій Арсентєв – головний спеціаліст відділу по управлінню

природними ресурсами, регулювання земельних

відносин та агропромислового розвитку.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

29 березня 2024
№ 142 від 29 березня 2024 року "Про  роботу Служби у справах дітей Сарненської міської ради щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території Сарненської міської територіальної громади"

29 березня 2024