С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

09  жовтня 2024 року                                                                                                    № 213

Про обмеження можливостей встановлення

та використання месенджера Telegram на

службових комп’ютерах працівників та заборону

використання Telegram для здійснення

комунікації зі службовою метою

На виконання листа Рівненської обласної військової адміністрації від 03.10.2024 №вих-9682/0/01-58/24, листа Ради національної безпеки і оборони  України від 25.09.2024 №3376/16-03/2-24 та з метою мінімізації кіберзагроз, пов’язаних з месенджером Telegram, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам структурних підрозділів, відділів, служб, комунальних підприємств, установ, закладів міської ради, підприємств критичної інфраструктури, старостам старостинських округів невідкладно вжити організаційно-правові та технічні заходи (зокрема, шляхом упровадження технічних налаштувань адміністраторами інформаційної безпеки (відповідальними особами) для обмеження можливостей встановлення та використання месенджера Telegram на службових комп’ютерах (пристроях) працівників, а також заборони  (обмеження) використання Telegram зазначеними категоріями осіб для здійснення комунікації зі службовою метою (за винятком осіб, до посадових обов’язків яких належить його безпосереднє використання).
  2. Базові рекомендації щодо обмеження використання Telegram в організації додаються згідно з додатком.
  3. Визначити відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Сергій ПОРУЧИКОВ) відповідальним за налаштування механізмів моніторингу та реєстрації подій безпеки для виявлення спроб доступу до Telegram та за виконання вимог цього розпорядження.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про обмеження можливостей встановлення та використання месенджера Telegram на службових комп’ютерах працівників та заборону використання Telegram для здійснення комунікації зі службовою метою.docx

18 жовтня 2024
Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна, яке було придбане в рамках Проєкту «ГОВЕРЛА»