№72 від 11 квітня 2023 року "Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 квітня 2023 року                                                                                    № 72

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 «Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради», статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету міської ради 13 квітня 2023 року об 11.00 в залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).
  1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 — 2024 роки.

Інформує: Назарець Іван Петрович — перший заступник міського голови.

2.2. Про схвалення змін до цільової Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022 -2024 роки.

2.3. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 30.03.2023 № 157.

Інформує: Малецька Анна Юріївна — начальник відділу соціального захисту.

2.4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05 грудня 2022 року № 444 «Про організацію освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік в закладах освіти Сарненської міської територіальної громади».

Інформує: Коркош Світлана Максимівна — заступник начальника-начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти, управління освіти.

2.5. Про надання дозволу на встановлення дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» м. Сарни.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович — начальник управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.6. Про видалення порослі, чагарнику та дерев.

Інформує: Ковальчук Роман Анатолійович — начальник відділу  агропромислового розвитку.

2.7. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

72-Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень