№33 від 14 лютого 2023 року Про безоплатну передачу майна з комунальної власності

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

14 лютого 2023 року                                                                                      № 33

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності

Сарненської міської територіальної громади

та з балансу Управління культури, туризму, молоді та

спорту Сарненської міської ради

Враховуючи звернення військової частини А7032 Міністерства оборони України від 09.02.2023 року № 1488/22, лист Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради від 14.02.2023 № 97/01-10/23, з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану та оперативного забезпечення військовослужбовців:

1. Передати безоплатно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у власність військовій частині А7032 Міністерства оборони України деревину дров’яну для непромислового використання (дрова паливні) у кількості 8 (вісім) куб. м, загальною вартістю 7496,93 (сім тисяч чотириста дев’яносто шість гривень 93копійки) гривень.
  2. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради спільно із військовою частиною А7032 Міністерства оборони України створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником Сарненської районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акт приймання-передачі майна, визначений пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню міською радою.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

33-Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.doc.doc

02 травня 2024
№ 254 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціального захисту населення на 2025 - 2027 роки"