, Адміністратор

№90 від 25 лютого 2021 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, моло..."

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 25 лютого 2021 року                                                                                         №  90                                                                    

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

 

Відповідно до частини четвертої статті 54, частини 1 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада:

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Положення про Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у новій редакції, що додається.
  2. Начальнику Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради забезпечити державну реєстрацію Положення про Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (нова редакція) у порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Пункти 2 і 3 рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації" вважати такими, що втратили чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.В. Куліш).

 

 

 

Міський голова                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання