, Адміністратор

№90 від 25 лютого 2021 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, моло..."

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 25 лютого 2021 року                                                                                         №  90                                                                    

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

 

Відповідно до частини четвертої статті 54, частини 1 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада:

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Положення про Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у новій редакції, що додається.
  2. Начальнику Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради забезпечити державну реєстрацію Положення про Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (нова редакція) у порядку, визначеному чинним законодавством.
  3. Пункти 2 і 3 рішення міської ради від 24.12.2020 №78 "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації" вважати такими, що втратили чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.В. Куліш).

 

 

 

Міський голова                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання