, Головний редактор

№258 від 19 жовтня 2022 року "Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністер..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

19 жовтня 2022 року                                                                                          № 258

 

 

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністерства оборони України

 

 

Враховуючи звернення військової частини А4246 Міністерства оборони України від 18.10.2022 № 799, статутну діяльність Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради щодо виробництва готових текстильних виробів, крім одягу, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами, з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту:

 

 

  1. Передати безоплатно майно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністерства оборони України, а саме: плитоноски, у кількості 48 (сорок вісім) штук, загальною вартістю 237183,00 (двісті тридцять сім тисяч сто вісімдесят три гривні нуль копійок) гривень.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із військовою частиною А4246 Міністерства оборони України створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню міською радою.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

      Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів