№258 від 19 жовтня 2022 року "Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністер..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

19 жовтня 2022 року                                                                                          № 258

Враховуючи звернення військової частини А4246 Міністерства оборони України від 18.10.2022 № 799, статутну діяльність Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради щодо виробництва готових текстильних виробів, крім одягу, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами, з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту:

1. Передати безоплатно майно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністерства оборони України, а саме: плитоноски, у кількості 48 (сорок вісім) штук, загальною вартістю 237183,00 (двісті тридцять сім тисяч сто вісімдесят три гривні нуль копійок) гривень.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із військовою частиною А4246 Міністерства оборони України створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню міською радою.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень