№78 від 24 грудня 2020 року "Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації"

24 грудня 2020 року

№ 78

Про створення Управління  культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

Розглянувши подання Сарненського міського голови Руслана Серпенінова щодо утворення виконавчого органу –управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, на підставі рішення Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», враховуючи висновок та рекомендації  постійних комісій міської ради, керуючись частиною 1 статті 87 Цивільного кодексу України, пунктом 2 частини 2 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпунктом 6 частини 1 статті 26, частиною 4 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Створити виконавчий орган ради – управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  2. Затвердити Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (додається).
  3. Керівнику управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи – управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту (О.Куліш).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"