МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

27 квітня 2021 року                                                                                 № 74

Про створення комісії по
прийманню-передачі майна

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 25.02.2021 року  № 103 «Про передачу на баланс та  у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним  суб’єктам  господарювання»:

1. Створити комісію по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради: будинку культури "Сузір’я" Сарненської міської ради; фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» Сарненської міської ради; будинку культури "Залізничник" Сарненської міської ради, клубу «Колос» Сарненської міської ради, у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Думніцька О.П.

Раковець Е.К.

Маковецька А.І.

Євтушок О.І.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління  ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення -головний бухгалтер;

Начальник управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради;

Заступник начальника управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер фінансового, господарського забезпечення управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради.

1. Комісії, визначеній пунктом 1 цього розпорядження здійснити заходи  щодо приймання-передачі майна, за результатами яких підписати акти приймання –передачі майна та  подати їх на затвердження міському голові.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№74 від 27 квітня 2021 року "Про створення комісії по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади  ".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"