№35 від 15 лютого 2023 року "Про створення комісії по передачі матеріальних  цінностей добровольчому  формуванню № 1 Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

15 лютого  2023 року                                                                                             № 35

Про створення комісії по
передачі матеріальних  цінностей

добровольчому  формуванню № 1

Сарненської міської територіальної

громади

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 10.02.2023 року  № 1153 «Про передачу матеріальних  цінностей добровольчому  формуванню № 1  Сарненської міської територіальної громади»:

1.Створити комісію про передачу матеріальних  цінностей добровольчому  формуванню № 1  Сарненської міської територіальної громади, у складі:

Назарець Іван Петрович - перший заступник міського голови, голова комісії;

Шостак Яна Сергіївна - начальник відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

архітектури та управління комунальною власністю;

Думніцька Ольга Петрівна - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення– головний бухгалтер;

Карпова Олена Миколаївна - начальник юридичного відділу Сарненської  міської ради;

Соломка Валерій Андрійович - завгосп відділу фінансово-господарського забезпечення;

Міщеня Володимир Петрович - в.о.командира добровольчого  формування № 1  Сарненської міської територіальної громади.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

35-Про створення комісії по передачі матеріальних  цінностей добровольчому  формуванню № 1 Сарненської міської територіальної громади.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень