№46 від 27 лютого 2023 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 03.01.2023 № 01 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» "

С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 лютого 2023 року​                                                                                                                    46

Про внесення змін до розпорядження

міського голови від 03.01.2023 № 01

«Про набори даних, які підлягають

оприлюдненню у формі відкритих даних»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 № 835 (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» від 30.11.2016 № 867 (із змінами):

1. Внести зміни до пункту 6 розпорядження міського голови від 03.01.2023  № 01 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» виклавши його в наступній редакції:

«6. Визначити, що у разі внесення змін до переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, відповідальні особи розпорядника інформації у місячний строк з дати набрання чинності такими змінами здійснюють їх завантаження та подальше оновлення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.»

2.Контроль за виконаннямцього розпорядження покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків, секретаря ради Андрія МИЧКУ та керуючого справами  виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова​                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

46-Про внесення змін до розпорядження міського голови від 03.01.2023 № 01 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».docx.docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"