№1 від 02 січня 2019 року "Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 січня 2019 року                                                                                                                                 № 1

«Про набори даних, які підлягають

оприлюдненню у формі відкритих даних»

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» із змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 та частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити перелік установ (організацій) розпорядників публічної інформації Сарненської міської ради згідно додатку 1 до цього розпорядження.

1. Затвердити інструкцію внесення наборів даних та загальну форму паспорту набору даних на офіційних веб-сайтах розпорядників публічної інформації згідно додатку 2 до цього розпорядження.

1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних та відповідальних виконавців на офіційних веб-сайтах розпорядників публічної інформації та на їх веб-сторінках на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (http://data.gov.ua) згідно додатку 3 до цього розпорядження.

1. Установити, що відповідальні особи виконавчого апарату Сарненської міської ради, керівники дошкільних навчальних закладів, комунальних підприємств та установ несуть персональну відповідальність за достовірність і актуальність оприлюднених наборів даних.

1. Головному спеціалісту по зв’язках з громадськістю Маковецькій А.І. здійснювати оприлюднення набору даних на офіційних веб-сайтах розпорядників публічної інформації та на відповідних веб-сторінках на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних до 15 січня 2019 року та в подальшому оновлювати (в разі наявних змін) щоквартально до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом згідно інформації поданої відповідальними особами виконавчого апарату Сарненської міської ради, керівниками дошкільних навчальних закладів, комунальних підприємств та установ.

1. Головному спеціалісту з контролю Микосянчик Т.В. довести це розпорядження до відома відповідальних осіб виконавчого апарату Сарненської міської ради та керівникам дошкільних навчальних закладів, комунальних підприємств та установ згідно додатку 1 до цього розпорядження.

1. Розпорядження від 05 квітня 2016 року № 52 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» визнати таким, що втратило чинність.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А., заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В., секретаря ради Палієнко Т.Ф. та керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К. відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                         С.Б.УСИК

Додатки.zip

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024