№47 від 27 лютого 2023 року "Про визначення уповноважених осіб з проведення обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

27лютого 2023 року                                                                               № 47

Про визначення уповноважених осіб

з проведення обстеження матеріально-

побутових умов у населених пунктах

Сарненської міської територіальної громади

З метою організації складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімей для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги, житлової субсидії та інших соціальних виплат та пільг, відповідно доЗакону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми"; постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми" (зі змінами);постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.2000 № 1192 «Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії  закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею»(зі змінами); постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» (зі змінами); постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 №57 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України» (зі змінами); наказу Міністерства соціальної політики України від 04.07.2022 № 190 «Про затвердження форми акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання особи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.07.2022 за №794/38130 (зі змінами); наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 19.09.2006 № 345 від «Про затвердження Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.10.2006 за № 1098/12972 (зі змінами);керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги та інших соціальних виплат у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади, що передбачені законодавством для прийняття відповідних управлінських рішень:

ФІШМАНА

Юрія Лазаровича

-

в.о. начальника відділу соціального захисту

ЦАРУК Наталію Леонідівну

головного спеціаліста відділу соціального захисту

НИКИТЧУК

Оксану Юріївну

головного спеціаліста відділу соціального захисту

ГОЛЬОНКО Олену Степанівну

старосту Великовербченського старостинського округу № 1

(села: Бутейки, Велике Вербче, Вирка)

ТИТЕЧКА Віктора Петровича

старосту Коростського старостинського округу № 2

(села: Корост, Одринки, Мале Вербче)

БАНАЦЬКОГО Тараса Івановича

старосту Кричильського старостинського округу № 3

(села: Кричильськ, Поляна, Убереж, Угли)

БАСИК Ірину Миколаївну

-

старосту Городецького старостинського округу № 4 (села: Велихів, Городець, Сварині)

БОРОВИКА Романа Володимировича

старосту Костянтинівського старостинського округу № 5

(села: Іванівка, Орлівка, Костянтинівка)

ДОЛІДА Леоніда Володимировича

старосту Ремчицького старостинського округу № 6

(села: Ремчиці, Копище, Тріскині,                           Яринівка)

ГУБЕНЮ Ларису Михайлівну

старосту Цепцевицького старостинського округу № 7

(села: Висове, Цепцевичі)

ГАМЗУ Олену Авакумівну

старосту Тутовицького старстинського округу № 8

(села: Довге, Тутовичі, селище Чемерне)

ВАГНЕР Ірину Миколаївну

старосту Люхчанського старостинського округу № 9

(села: Люхча, Глушицьке, Глушиця,                         Обірки, Дубки)

БАКАРОВУ  Наталію Миколаївну

старосту Стрільського старостинського округу № 10

(села: Маслопуща,Стрільськ)

ШКОДИЧА Павла Олексійовича

старосту Любиковицького старостинського округу № 11

(села: Білятичі, Мар’янівка,Любиковичі)

2. Визнати таким, що втратило чинність,розпорядження міського голови від 01.12.2021 року «Про визначення уповноважених осіб по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської ради».

3.Юридичному відділу підготувати проєктрішення міської ради про внесення змін допідпункту 20 пункту 4.2. розділу 4 Положення про старосту Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 24.09.2021 №452, а саме: викласти у новій редакції п. 20 «Надавати довідки, характеристики фізичним особам, складати акти обстеження матеріально-побутових умов, особам, які проживають на території відповідного старостинського округу».

4. Відділу соціального захисту підготувати проєкт розпорядження міського голови про внесення змін до Положення про відділ соціального захисту Сарненської міської ради,затвердженого розпорядженням міського голови від 22.11.2021 № 271,а саме:викласти у новій редакціїпідпункт 4пункту 1  розділу ІІ:«Здійснення розгляду звернень та прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу,складання актів обстеження матеріально-побутових умов осіб, які проживають (перебувають) на території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади».

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

47-Про визначення уповноваженихосіб з проведення обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади.docx.docx

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"