№ 23 «Про розгляд звернення громадянки (особа) про внесення змін до облікових даних особи, як такої, що перебуває на квартирному обліку»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 лютого 2019 року                                                                                                          №23

«Про розгляд звернення громадянки

(особа) про внесення змін

до облікових даних особи, як такої, що

перебуває на квартирному обліку»

Розглянувши заяву та подані документи громадянки (особа)  про внесення змін до її облікових даних як такої, що перебуває на квартирному обліку, а саме у списках громадян які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) та у списках громадян, які користуються правом першочергового отримання житла у міськвиконкомі, в частині зміни прізвища (особа) на (особа) в зв”язку з одруженням, що підтверджується свідоцтвом про одруження від ---, серія 1-ГЮ №--- та включенням до складу сім”ї неповнолітньої дитини (особа) (свідоцтво про народження серія 1-ГЮ № --- від ---), керуючись пунктом 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 №470, статтями 34, 45 Житлового кодексу УРСР, підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до облікових даних гр. (особа)як такої, що перебуває на квартирному обліку, а саме у списках громадян які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) та у списках громадян, які користуються правом першочергового отримання житла у міськвиконкомі, в частині зміни прізвища (особа) на (особа) в зв”язку з одруженням та включити до складу її сім’ї неповнолітню дитину ( особа - дочка).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  С.Б.УСИК

23-pro-rozgljad-zvernennja-zmin-do-oblikovih-danih.doc.doc

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"