№179 від 09 серпня 2022 року "Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей "

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

09 серпня2022 року                                                   179

Про затвердження акта

приймання-передачі

матеріальних цінностей

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.02.2022 року  № 918, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити акт приймання-передачі матеріальних цінностейз балансу комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня»Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління Сарненській міській раді(додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядженняпокласти на заступника міського голови В.МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024