№ 287 від 18 грудня 2023 року "Про затвердження Положення про відділ соціального захисту Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 грудня  2023 року                                                                                                                 № 287

Про затвердження Положення

про відділ соціального захисту

Сарненської міської ради

Відповідно до підпункту 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату  Сарненської міської ради та її виконавчих органів» (зі змінами), розпорядження міського голови Сарненської міської ради від 15.12.2023 № 285 «Про визначення уповноважених осіб з проведення обстеження матеріально-побутових умов у населених пунктах Сарненської міської територіальної громади»

1. Затвердити Положення про відділ соціального захисту Сарненської міської ради в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

287-polozhennja-pro-viddil-soczahistu.docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"