, Головний редактор

№ 890 від 14 липня 2022 року "Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

14 липня 2022 року                                                                                    № 890

 

Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів 

 

 

 

     Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 32, 40, 492 Кодексу законів про працю України,  з метою оптимізації структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів, за погодженням із постійними комісіями  міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів» із змінами, а саме:

1.1. Вивести із складу Відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку 2 штатні одиниці (головного спеціаліста та головного спеціаліста-державного інспектора з державного контролю за використанням та охороною земель) та затвердити його чисельність у складі 13 штатних одиниць.

1.2. Вивести із складу Відділу державного архітектурно-будівельного контролю 1 штатну одиницю головного спеціаліста та затвердити його чисельність у складі 2 штатних одиниць.

1.3. Перейменувати Відділ по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку на Відділ по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

 

 

1.4. Утворити Відділ агропромислового  розвитку у складі 3 штатних одиниць (начальник відділу, головний спеціаліст та головний спеціаліст - державний інспектор з державного контролю за використанням та охороною земель).

  1. Доручити Сарненському міському голові внести зміни у зв’язку з прийняттям цього рішення до штатного розпису та затвердити Положення про відділ агропромислового розвитку Сарненської міської ради.
  2. Внести зміни до Положення про відділ по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 лютого 2021 року № 96, шляхом викладення його в новій редакції (додається).
  3. Це рішення набирає чинності з 01 серпня 2022 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

 

        

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
№ 890 від 14 липня 2022 року "Про внесення змін до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів".doc
Додаток до рішення.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Березень
20 березня 2023
№60 від 17 березня 2023 року "Про утворення ініціативної  робочої групи з реалізації Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року"

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
17 березня 2023
Про затвердження висновку про вартість майна  

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
17 березня 2023
Про участь батька у вихованні дитини

Пошук документів