С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

11  серпня  2023 року                                                                               № 1449

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів» із змінами, а саме:

1.1. Вивести із структури апарату Сарненської  міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів  Відділ державного архітектурно-будівельного контролю у складі 2 штатних одиниць – начальник відділу та головний спеціаліст.

1.2. Ввести додатково у структуру Відділу соціального захисту 2 штатних одиниці (головний спеціаліст) та затвердити його чисельність у складі                6 штатних одиниць – начальник відділу та 5 головних спеціалістів.

1.3. Перейменувати Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю на Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

1. Доручити Сарненському міському голові внести відповідні зміни до штатного розпису у зв’язку з прийняттям цього рішення.

1. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим ШАПІРКО), а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1449 від 11 серпня 2023 року "Про внесення змін до структури апарату Сарненської  міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"