, Головний редактор

№7 від 14 січня 2022 року "Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Сарненської міської ради"

                                             С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А                                   

                                              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                     

         МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

14 січня 2022    року                                                                                            № 07

 

 

 

 

Про затвердження Положення

про відділ охорони здоров’я

Сарненської міської ради

 

 

 

Відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів» зі змінами, з метою упорядкування роботи відділу охорони здоров’я для оперативного та якісного забезпечення виконання повноважень міської ради:

  1. Затвердити Положення про відділ охорони здоров’я Сарненської міської ради (додається).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Вячеслава Шимка.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
rozporjadzhennja-po-polozhennju.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Ковальчук А.О., жителів м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Бірук Н.А., жителів с. Велихів, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Маслянчук Оксани Василівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки та розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

Пошук документів