№14 від 20 листопада 2020 року "Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів"

від «20» листопада 2020 року

№ 14

Про    затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської  міської ради та її виконавчих органів

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру виконавчих органів, загальну чисельність апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів в кількості 188 штатних одиниць згідно додатку, що додається. Встановити, що структура управлінь, відділів, служб Сарненської міської ради визначається штатним розписом, який затверджується міським головою.
  2. Витрати на утримання виконавчих органів, апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати згідно з чинним законодавством у межах видатків, які передбачені у міському бюджеті на утримання виконавчих органів, апарату міської ради та її виконавчого комітету на відповідний рік.
  3. Додаток є невід’ємною частиною цього рішення.
  4. Виконавчому комітету міської ради здійснити заходи, передбачені статтями 32, 49-2 Кодексу Законів про працю України, необхідні для виконання цього рішення.
  5. Вважати такими, що втратили чинність рішення Сарненської міської ради від 15.02.2018 № 746 «Про структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету», із змінами внесеними  рішеннями міської ради від 05.06.2020 № 1467, від 12.11.2020 № 05.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики, а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення міської ради

від 20.11.2020 № 14

СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСТЬ