№ 167 від 14 серпня 2023 року "Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури управління ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальнорю власністю"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 серпня 2023 року                                                                                                                               №  167

Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального

господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури

управління житлово-комунального господарства, транспорту,

містобудування, архітектури та управління комунальною

власністю Сарненської міської ради

Відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 14 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Сарненської міської ради та її виконавчих органів» (зі змінами), від 25.02.2021 № 125 «Про внесення змін до рішень Сарненської міської ради», від 11.08.2023 №1449 «Про внесення змін до структури апарату Сарненської міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів», з метою упорядкування роботи відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради,  для оперативного та якісного забезпечення виконання повноважень міської ради:

1. Затвердити Положення про відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради (додається).
  2. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 18.01.2023 №12 «Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради».
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

167-polozhennja-pro-viddil-zhkgbudivnctva-transportu-ta-infrastrukturi.docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"