№ 291 від 20 грудня 2023 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20 грудня 2023 року                                                                                                  № 291

Про скликання засідання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 21 грудня 2023 року о 16.00 год. у залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).
  2. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – головний спеціаліст відділу соціального захисту.

2.2. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.3.Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого комітету.

2.4. Про  розгляд звернень жителів Сарненського району Рівненської області щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Інформує: Сапожко Тетяна Іванівна  – завідувач відділенням соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.5. Про переведення садових будинків у житлові будинки.

Інформує: Ражик Ярослав Миколайович – начальник відділу архітектури та містобудування.

2.6. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Інформує: Цуман Оксана Олегівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.7. Про встановлення режиму роботи магазину дитячого одягу  «Bunny» по вул. Широка, 32 у м. Сарни.

Інформує: Вальковець Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури.

2.8. Різне.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

291-sklikannja-vikonkomu-gruden-2.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"