№4 від 20 січня 2020 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

20 січня  2020 року                                                                                       № 4

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 22 січня 2020 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про погодження місць зупинки автобусів приміського маршруту "Сарни-Іванівка-Сарни" в м. Сарни.

Інформує: Віктор Бахно – керуючий справами виконкому.

• Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

Інформує: Тетяна Товкач -  головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про включення квартир, що належать державі, в особі Національної поліції України, до числа службових.

Інформує: Тетяна Товкач -  головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

• Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Сарни зовнішніх мереж водопостачання від вул. О.Гончара по вул. Технічна до вул. Набережна в м.Сарни.

Інформує: Віктор Хомич – перший заступнику міського голови.

• Про звернення, заяви підприємств, установ, організацій, громадян міста.

Інформують:

Віктор Бахно – керуючий справами виконавчого комітету;

Тетяна Товкач – головний спеціаліст з юридичного забезпечення;

Андрій Арсентєв – головний спеціаліст із земельних питань;

Анна Малецька – головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту та

громадського харчування.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  СВІТЛАНА УСИК

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024