№334 від 16 грудня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради  "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 грудня 2022 року                                                                                           № 334

Про скликання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 19 грудня 2022 року о 14.00 в залі засідань міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про затвердження  Статуту Комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради в новій редакції.

Інформує: Проскуріна Лариса Олександрівна - головний лікар КНП

«Сарненська стоматологічна поліклініка».

2.2. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради в новій редакції.

Інформує: Лімонов Ерік Михайлович – в.о. директора КП

«Житлосервіс».

2.3. Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович – начальник  управління

житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.4. Про внесення змін до Програми розвитку творчо обдарованої учнівської молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

2.5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05 грудня 2022 року № 444 «Про організацію освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік в закладах освіти Сарненської міської територіальної громади».

Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

2.6. Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового

управління.

2.7. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового

управління.

2.8. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами

виконавчого комітету.

2.9. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – в.о. начальника відділу

соціального захисту.

2.10. Про затвердження рішення про надання соціальної послуги Дячек Парасковії Степанівні.

2.11. Про клопотання щодо продовження строку дії рішення Сарненського районного суду Рівненської області від 05.09.2018у справі № 572/1481/18.

Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт

КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.12. Про розгляд заяви Власік Анни Сергіївни про постановку на квартирний облік у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

2.13. Про розгляд заяви Письменної  Вікторії Володимирівни про надання дозволу на переоформлення договору найму житла - квартири № 43, що по вул. Грушевського, 1, в м.Сарни.

Інформує: Шило Світлана Миколаївна – головний спеціаліст

юридичного відділу.

2.14. Про організацію сезонної роздрібної торгівлі новорічними ялинками.

2.15. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Інформує: Драганчук Тарас Миколайович – заступник міського голови.

2.16. Про заміну адреси об’єкту нерухомого майна.

2.17. Про вихід із членів особистого селянського господарства  мешканців старостинських округів.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст

відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

2.18. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

334-sklikannja-vikonkomu-gruden-2022.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"