С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04 липня 2023 року                                                                                              № 136

Про вивчення, оцінку та громадське обговорення

пропозиції Вирівського сільського голови Сергія Опалька

про початок переговорів з питань організації

співробітництва територіальних громад у сфері освіти

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозиції Вирівського сільського голови від 13.05.2023 № 02-14-1104 Сергія Опалька

1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради провести вивчення та оцінку щодо відповідності потребам Сарненської міської територіальної громади пропозиції Вирівського сільського голови Сергія Опалька від 05.2023 № 02-14-1104 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад у сфері освіти (далі – Пропозиція), а саме між: Вирівською сільською територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів.
  2. Управлінню освіти Сарненської міської ради:
  • провести громадське обговорення Пропозиції;
  • надати за результатами громадського обговорення тавивчення й оцінки щодо відповідності потребам Сарненської міської територіальної громади Пропозиції на розгляд ради проєкт рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника (представників) до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.
  1. Організацію виконання цього розпорядження покласти на начальника управління освіти Сарненської міської ради Діану КОШКІНУ, а контроль- на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 136 від 04 липня 2023 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Вирівського сільського голови Сергія Опалька про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти".docx.docx

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024