№100 від 07 червня 2022 року "Про передачу майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської  міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 червня 2022 року                                                                                          № 100

Комунальному підприємству

«САРНИ-АРЕНА» Сарненської

міської ради

Враховуючи звернення Військової частини А7072 від 09.03.2022 року №64/1, Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 27.04.2022 року №1024, Військової частини А7032 Міністерства оборони України від 19.05.2022 року №2/461нт, статутну діяльність Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради щодо виробництва готових текстильних виробів, крім одягу, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 14 березня 2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 18 квітня 2022 № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 17 травня 2022 № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту:

1. Передати безоплатно з балансу Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради майно для пошиття плитоносок у кількості 500 (п’ятсот) штук, згідно з додатком.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із Сарненською міською радою створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у додатку до цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню на сесії міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до розпорядження             Сарненського міського голови

07 червня № 100

майна, яке передається на баланс та у господарське відання

Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА»

Сарненської міської ради

Назва

Од.

виміру

Вартість, грн.

1.

Тканина

пог. м

1000,00

Фурнітура для пошиття бронежилетів та поясів із розвантажувальною системою

2.

1278,00

Всього:

15244,00

Загальна вартість майна: 15244,00 (п'ятнадцять тисяч двісті сорок чотири гривні нуль копійок) грн.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                  Вячеслав  ШИМКО

Документи → Проєкти рішень ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень